ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Pistoler 4707701
nr 470 7701
Pistoler
3 st m ä [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 maj 2007
kl 16:55:04
300 kr
650 kr
1.000 kr
950 kr
1.100 kr
1.300 kr
Pistoler
nr 470 7701
Pistoler
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.400 kr |
måndag 28 maj 2007 |